MAANLAAJUINEN KESKITETTY POLTTIMIEN HUOLTO

Pronius Oy

Keisarinviitta 20 B
33960 PIRKKALA

Reija Nieminen
reija.nieminen@pronius.fi

TÄYTÄ JA TULOSTA TÄMÄ LOMAKE ENNEN POLTTIMEN LÄHETYSTÄ HUOLTOON

044 200 9065

PÄÄHUOLTOLIIKE

TAMPERE

Migmen Oy

03 266 1888

Mäntyhaantie 7
33800 TAMPERE
http://www.migmen.fi

Harri Lehtinen
harri.lehtinen@migmen.fi





040 551 4113

HUOLTOLIIKKEET

HELSINKI

Hits-El Oy

09 374 2653

Kytkintie 18
00770 HELSINKI
http://www.hitsel.fi

Janne Ravantti
janne@hitsel.fi





0400 416 154

IISALMI

Iisalmen Sähkö- ja automaatiosuunnittelu Oy

044 361 6925

Teollisuuskatu 15
74120 IISALMI
http://www.isas.fi/

Petri Kärkkäinen
petri.karkkainen@tehdaspalvelu.fi





050 361 6924

JYVÄSKYLÄ

Jyväskylän Kone-Sähkö Oy

014 685 881

Vasarakatu 19
40320 JYVÄSKYLÄ
http://www.konesahko.com

Paavo Kärkkäinen
konesahko@konesahko.com





041 685 881

LAHTI

Lahden Laitehuolto T:mi

03 780 4414

Televisio 7
15680 HOLLOLA

Ilmo Juhanila
lahdenlaitehuolto@hotmail.com

SAVONLINNA

Konecranes Service Oy

020 4506 047

Lypsyniemenkatu 5
57200 Savonlinna

Jani Reijonen
http://www.konecranes.com


TURKU

Haka-Kone Oy

044 518 2484

Kärsämäentie 6B
20300 TURKU
http://www.haka-kone.fi

Ari Vuorenpää
haka-kone@haka-kone.fi

OUTOKUMPU

JE-Tech Oy

Palosuonkatu 8
83500 Outokumpu

Jari Tanskanen
Jari.tanskanen@jetech.fi

Esko Tauriainen
Esko.tauriainen@jetech.fi




045 174 9793


045 174 9794